Terug naar aanbod

Exclusief APP op 1eV van 140m² met uniek Z-terras 70m² met zicht op de Rupel

210 m² 2 545 000
Bassinsstraat 10 1.1,
2850 Boom
3906160 Neen Plan | EPC | Keuring Elektriciteit
Of voeg toe als favoriet

Omschrijving

Prachtig appartement op de 1eV met LIFT  op wandelafstand van het centrum van Boom!  Dit eigendom ligt vlak bij alle winkels, scholen, het openbaar vervoer en het recreatiedomein De Schorre. Het is tevens makkelijk bereikbaar op slechts 2 min. rijden van de oprit A12 Antwerpen-Brussel.   Het gebouw dateert van 2005.  In 2021 werd dit appartement gerenoveerd met gebruik van hoogwaardige materialen en met een zeer kwalitatieve afwerking met oog voor detail.   Modern concept met veel aandacht voor natuurlijke lichtinval!  Grote troef van dit appartement is het zéér ruim terras van 70m2 dat een uniek rustgevend zicht op de Rupel biedt. 

Dit eigendom bestaat uit:  -1: een privatieve KELDER KB6; 1eV: een inkomhall met ingemaakte kast, een apart toilet, een ruime woonkamer en met open ingerichte keuken, een berging/wasplaats, een hall, een 1e ruime slaapkamer met aansluitend een dressing, een ingerichte badkamer met 2e toilet en een 2e slaapkamer. Het terras is ZUID gericht en mooi aangelegd met planten.  Er kunnen 2 niet-overdekte privatieve parkeerplaatsen P8 en P9 aangekocht worden, waarvan 1 in deze vraagprijs in inbegrepen en de 2de mogelijk bij aan te kopen is.

De keuring van de elektriciteit is conform!  Goede EPC score. De gemeenschappelijke kosten bedragen €155,-/maand.  Wenst u graag een bezichtiging in dit mooie appartement?  Contacteer ons via 03 459 99 99 of info@leximmo.be voor een afspraak ter plaatse!

 
  • Prijs
  • Bebouwing
  • Comfort
  • Ruimtelijke ordening
  • Omgeving
€ 545 000
bij notariële akte
€ 155
€ 1 107
Gesloten
Neen
2005
2021
Instapklaar
210 m²
140 m²
Zuid
20241204-0003461415-RES-1
226 kWh/m² epc

Bouwtechnische kenmerken

Dubbele dubbele beglazing
geïsoleerd dak
conform!
goede isolatiescore
zeer goed
zeer goed
ALU raamkaders
zeer goed
CV op aardgas met nieuwe condensatieketel 2022
Dubbele
geïsoleerd dak
conform!
goede isolatiescore
zeer goed
zeer goed
ALU raamkaders
zeer goed
CV op aardgas met nieuwe condensatieketel 2022
Aardgas Distributie Elektriciteit Internet Riolering Stadswater Telefoon Videofoon
Woongebied
Neen
Neen
Neen
Ja
Neen
  • Verdieping -1
  • Gelijkvloers
  • Verdieping 1
6 m² | privatieve kelder KB6
privatieve autostaanplaats P8, 1 parkeerplaats in de prijs inbegrepen
privatieve autostaanplaats P9, 1 parkeerplaats in de prijs inbegrepen
6 m² | op laminaat, met ingemaakte kast
2 m² | apart gastentoilet op laminaat met handenwassertje
49 m² | laminaat
open ingerichte keuken op laminaat voorzien van: vaatwasser, spoelbak, dampkap, inductie vuur, combi-oven en koelkast
8 m² | wasplaats op epoxy vloer
4 m² | laminaat
15 m² | laminaat
10 m² | ingerichte, volledig betegelde badkamer voorzien van: ligbad, douche en lavabo
in de badkamer
28 m² | laminaat
aansluitend aan de ruime slaapkamer
70 m² | zuid-gericht terras in natuursteen en bankiraï, aangelegd met planten


Of voeg toe als favoriet